Hučák - Hradec Králové
- 28. 5.
- Minut čtení: 1
Prohlídku s průvodcem jsme u vás absolvovali letos podruhé a podruhé byla reakce našich žáků nadšená. Asi nám tu vzniká tradice, protože letošní osmáci už teď kladou dotazy, jestli se zúčastníme i příští rok, který by se týkal tentokrát jejich třídy.
Krom vlastní prohlídky se vám navíc v úvodní moderované části podařilo vyvolat zájem i o návštěvu dalších elektráren, hlavně elektrárnu Ledvice...
Jen teď uvažujeme o změně termínu návštěvy/návštěv. Dosud jsme prohlídku zařazovali na konec školního roku, spíš jako potvrzení toho co už vědí a nyní mají možnost to vidět i v praxi. Teď naopak přemýšlíme o termínu ještě před tím než budeme probírat teorii ve škole, abychom mohli naopak v hodině navázat.
Předpokládám, že prohlídka běží průběžně celý školní rok a nebude to problém, je to tak?
Ještě jednou moc děkujeme za profizážitek a těšíme se napřesrok znovu.
Ing. Libor Zadražil



























