top of page

Hučák - Hradec Králové

  • 28. 5.
  • Minut čtení: 1

Prohlídku s průvodcem jsme u vás absolvovali letos podruhé a podruhé byla reakce našich žáků nadšená. Asi nám tu vzniká tradice, protože letošní osmáci už teď kladou dotazy, jestli se zúčastníme i příští rok, který by se týkal tentokrát jejich třídy.

Krom vlastní prohlídky se vám navíc v úvodní moderované části podařilo vyvolat zájem i o návštěvu dalších elektráren, hlavně elektrárnu Ledvice...


Jen teď uvažujeme o změně termínu návštěvy/návštěv. Dosud jsme prohlídku zařazovali na konec školního roku, spíš jako potvrzení toho co už vědí a nyní mají možnost to vidět i v praxi. Teď naopak přemýšlíme o termínu ještě před tím než budeme probírat teorii ve škole, abychom mohli naopak v hodině navázat.

Předpokládám, že prohlídka běží průběžně celý školní rok a nebude to problém, je to tak?


Ještě jednou moc děkujeme za profizážitek a těšíme se napřesrok znovu.


Ing. Libor Zadražil



 
 
bottom of page